Skolēnu apmaiņa ar Saydas vidusskolu

Strenču novada vidusskolu un Saidas vidusskolu (Saksija, Vācija) skolēnu apmaiņas programmas uz ģimeņu brīvprātības principa un pašvaldību savstarpējo draudzību notiek jau vairāk kā 10 gadus.

Skolu jauniešu apmaiņas programmas grupas Latvijā un Vācijā viesojas ik pēc 2 gadiem – vienu pavasari Strenčos, nākamajā gadā Saidā.

Jaunieši tiek uzņemti viesģimenēs. Programmas saturs ietver iepazīšanos ar skolu izglītības sistēmu abās valstīs un skolu ikdienu mācību procesā, viesošanās interešu izglītības mācību iestādēs, kultūras programmu, apskates objektus, pašvaldību darba un atbildību izzināšanu, sporta aktivitātes.

Strenču novada vidusskolas skolēnu vizīte Vācijā plānota 2018.gadā – 9. līdz 14.aprīlis.

Aicinām pieteikties skolēnus apmaiņas braucienam! Viesu ģimenes atbildības un izmaksas: gultas vieta nakšņošanai, brokastis, vakariņas, izmaksas kopīgām izklaidēm vakaros. Saidas skola daļēji sedz izmaksas vizītes aktivitātēm.

Mūsu dalībnieku izmaksas: transporta izdevumi, ēdienreizes ceļošanas laikā, naktsmītne Polijā turpceļā, apdrošināšana. Kopējās izmaksas: līdz 120 euro (samaksu var veikt pakāpeniski).

Interesentus pieteikties skolas lietvedībā vai pie koordinatora līdz š.g. 22.decembrim!

Projekta koordinators:

Dace Gaigala