Olimpiādes

  • Mācību gads 2016.-2017.

    2. vieta Valkas un Strenču novadu 9.-12.kl. bioloģijas olimpiādē
    Anna Kitija Ziediņa (9.klase)
    Pedagogs: Ingrīda Strazdiņa
    Atzinība Valkas, Smiltenes un Strenču novadu 9.kl. vēstures olimpiādē
    Aleksandrs Alans Kalniņš (Sedas filiāle, 9.klase)
    Pedagogs: Ilona Sergejeva
    1. vieta Valkas un Strenču novadu 8.-9.kl. latviešu valodas un literatūras olimpiādē
    Dana Akmentiņa (9.klase)
    Pedagogs: Lāsma Vāvere
    2. vieta Valkas un Strenču novadu 8.-9.kl. latviešu valodas un literatūras olimpiādē
    Ginta Vītoliņa (8.klase)
    Pedagogs: Lāsma Vāvere
    1. vieta Valkas un Strenču novadu 5.-8.kl. matemātikas olimpiādē
    Marts Bičevskis (8.klase)
    Pedagogs: Kristaps Dzilna
    1. vieta Valkas un Strenču novadu 5.-8.kl. matemātikas olimpiādē
    Roberts Riņķis (6.klase)
    Pedagogs: Gunta Jansone
    1. vieta Valkas un Strenču novadu 5.-8.kl. matemātikas olimpiādē
    Druvis Bičevskis (5.klase)
    Pedagogs: Solvita Tēberga
    1. vieta Datorikas turnīrā 5.-7.kl. (Smiltenē)
    Roberts Riņķis (6.klase)
    Pedagogs: Inga Savicka
    1. vieta Datorikas turnīrā 5.-7.kl. (Smiltenē)
    Roberts Marenis (5.klase)
    Pedagogs: Inga Savicka
    3. vieta Datorikas turnīrā 5.-7.kl. (Smiltenē)
    Arta Karnāte (5.klase)
    Pedagogs: Inga Savicka
    1. vieta koka auto modeļu ātrumsacensībās 5.-9.kl. grupā Talsos
    Andris Dzenis (5.klase)
    Pedagogs: Aivars Magone
    2. vieta Valkas un Strenču novadu 1.-6.kl. vizuālās mākslas olimpiādē
    Natālija Andrējeva (4.klase)
    Pedagogs: Ginta Ūburga
    Atzinība Valkas un Strenču novadu 1.-6.kl. vizuālās mākslas olimpiādē
    Jasmīne Jirgensone (1.klase)
    Pedagogs: Solvita Tēberga
    Atzinība Valkas un Strenču novadu 1.-6.kl. vizuālās mākslas olimpiādē
    Laima Lūcija Dauvarte (2.klase)
    Pedagogs: Gunta Jansone
    Atzinība Valkas un Strenču novadu 1.-6.kl. vizuālās mākslas olimpiādē
    Marta Tīna Buliņa (2.klase)
    Pedagogs: Gunta Jansone
    Atzinība Valkas un Strenču novadu 1.-6.kl. vizuālās mākslas olimpiādē
    Evelīna Baņņikova (3.klase)
    Pedagogs: Ginta Ūburga
    Atzinība Valkas un Strenču novadu 1.-6.kl. vizuālās mākslas olimpiādē
    Terēze Anna Buliņa (4.klase)
    Pedagogs: Ginta Ūburga
    1. vieta “Hei, matemātiķi 2017” (6.klašu grupā)
    Roberts Riņķis (6.klase)
    Pedagogs: Gunta Jansone
    2. vieta “Hei, matemātiķi 2017” (5.klašu grupā)
    Roberts Marenis (5.klase)
    Pedagogs: Solvita Tēberga
    2. vieta Valkas un Strenču novadu 3.kl. starpnovadu olimpiādē latviešu valodā
    Elīna Ose (3.klase)
    Pedagogs: Ginta Ūburga
    2. vieta Valkas un Strenču novadu novadpētniecības olimpiādē 6.-7.kl.
    Emīls Limans (6.klase)
    Pedagogs: Sarmīte Krūze
    Dalība latviešu valodas 8.-9.kl. valsts 43. olimpiādē
    Dana Akmentiņa (9.klase)
    Pedagogs: Lāsma Vāvere
    Dalība Vidzemes reģiona 3.kl. latviešu valodas olimpiādē
    Elīna Ose (3.klase)
    Pedagogs: Ginta Ūburga
    2. vieta 44. atklātajā matemātikas olimpiādē 5.kl. grupā
    Druvis Bičevskis (5.klase)
    Pedagogs: Solvita Tēberga
    Atzinība 44. atklātajā matemātikas olimpiādē 6.kl. grupā
    Roberts Riņķis (6.klase)
    Pedagogs: Gunta Jansone
    3. vieta 44. atklātajā matemātikas olimpiādē 8.kl. grupā
    Marts Bičevskis (8.klase)
    Pedagogs: Kristaps Dzilna