Komisijas

Novada vēlēšanu komisija

Andis Brants

Agnija Strauta

Iveta Ence

Silvija Biša

Simona Kalniņa

Vineta Zandere

Anda Zvejniece

Administratīvā komisija

Ina Neimane

Kārlis Kārkliņš

Aleksejs Jefimovs

Anita Auniņa

Imants Dukurs

Iepirkumu komisija

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer sodales, ipsum at semper sollicitudin, diam magna pulvinar...

Ilze Bičevska

Zaiga Auniņa

Jānis Zvejnieks

Aivars Auniņš

Privatizācijas un izsoles komisija

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer sodales, ipsum at semper sollicitudin, diam magna pulvinar...

Gunita Kainaize

Alīna Ločmele

Aleksejs Jefimovs

Kārlis Kārkliņš

Civilās aizsardzības komisija

Jānis Pētersons

komisijas priekšsēdētājs

Aigars Ancveriņš

komisijas loceklis

Gusts Svarinskis

komisijas priekšsēdētāja vietnieks

Vita Vīksna

komisijas loceklis

Jānis Norkus

komisijas loceklis

Aleksejs Jefimovs

komisijas loceklis

Reinis Muižnieks

komisijas loceklis

Dzintra Stomere

komisijas loceklis

Juris Mihailovs

komisijas loceklis

Ināra Ēķe

komisijas sekretārs

Dokumentu ekspertu komisija

Vineta Zandere

Dace Janīte

Inese Zvirbule

Zemes komisija Strenču pilsētā

Aivars Kārkliņš

Alīna Ločmele

Jānis Pētersons

Medību koordinācijas komisija

Gunita Kainaize

Plāņu pagasta pārvalde

Juris Bērziņš

no Plāņu medību iecirkņa

Aivars Zūlis

no Jērcēnu medību iecirkņa

Jānis Ence

Valsts meža dienesta pārstāvis

Arnis Čams

Meža īpašnieku biedrības pārstāvis AS „Latvijas valsts meži”

Ilvija Jakovina

Jērcēnu zs „Veckūkuri” saimniece (lopkopība)

Jānis Siliņš

Plāņu zs „Lejas Ruķi” saimnieks (augkopība)

Zenta Špate

Lauku atbalsta dienesta pārstāve (kontroles un uzraudzības daļas vadītāja)

Zemes komisija Sedas pilsētā

Kārlis Kārkliņš

Jānis Pētersons

Alīna Ločmele

Interešu izglītības programmu izvērtēšanas komisija

Liene Krūmiņa

komisijas priekšsēdētājs

Ralda Ziemule

komisijas loceklis

Reinis Muižnieks

komisijas loceklis

Jānis Zvejnieks

komisijas loceklis

Darījumu ar lauksaimniecības zemi izvērtēšanas komisija

Alīna Ločmele

Iveta Ence

Kārlis Kārkliņš

Gunita Kainaize

Dainis Zuika

Ārpus meža koku ciršanas komisija

Inese Kārkliņa

Iveta Ence

Indra Lielkāja