Absolventi

30. izlaidums – 2016./2017.m. g.

Melānija Millere – kora klase
Anna Kitija Ziediņa– saksofons
Simona Tēraudkalne – eifonijs
Reinis Zanders– eifonijs
Kristians Netlis – tuba
Gabriels Zavadskis – akordeons
Amanda Paegle – klavieres
29. izlaidums – 2015./2016.m. g.

Jana Dina Cābule – kokle
Viktorija Konstantinova – kokle
Dana Akmentiņa – flauta
Edgars Markovs – trompete
Adrians Netlis – trompete
Deivs Ričards Puksts – eifonijs
28. izlaidums – 2014./2015.m. g.

Madara Žeigure – kora klase
Viktorija Dmitrijeva – kora klase
Amanda Ciguze – kokle
Sabīne Ozola – flauta
Amanda Grundmane – flauta
Kārlis Gaigals – klarnete
Rihards Žilionis – klarnete
27. izlaidums – 2013./2014.m. g.

Linda Vēvere – flauta
Lelde Brūna – saksofons
Kristers Vēveris – klarnete
Renārs Dedumietis – eifonijs
Roberts Žilionis – akordeons
Undīne Ribele – kora klase
Elza Siliņa – kora klase
Amanda Vasiļjeva – vijole
Pēteris Strauts – klavieres
26. izlaidums2012./2013.m. g.

Dinija Vavžika – vijole
Sabīne Elīza Vaivade – klavieres
Pēteris Ancveriņš – saksofons
Eva Bērziņa – kora klase
25. izlaidums – 2011./2012.m. g.

Marta Blaua – klavieres
Marta Siliņa – klavieres
Krista Kora Kukaine – kora klase
Marta Gaigala – vijole
Anna Kristiāna Vaivade – vijole
24. izlaidums – 2010./2011.m. g.

Diāna Vībāne – klavieres
Rūta Ribele – vijole
Lana Kutiščeva – vijole
Zane Sijāte – kora klase
Armīns Zīvers – eifonijs
Adrians Lovkins – eifonijs
Uldis Žeigurs – klarnete
Matīss Ziemulis – saksofons
23. izlaidums – 2009./2010.m. g.

Unda Jansone – kokle
Kristīne Andriņa – kora klase
Lana Kutiščeva – kora klase
Laura Karpoviča – kora klase
Laine Spuldzeniece – flauta
Annija Apine – flauta
Līva Vorpe – flauta
Līga Spriņģe – flauta
Beāte Vaivade – blokflauta
Amanda Jansone – flauta
Kristers Zīvers – trompete
Sergejs Kutiščevs – tuba
Juris Vaivads – mežrags
22. izlaidums – 2008./2009.m.g.

Ieva Paeglīte – kokle
Līva Muižniece – kora klase
Lauris Rozenbaks – akordeons
Rainers Lovkins – trompete
21. izlaidums – 2007./2008.m.g.

Santa Kleina – kora klase
Ieva Āķere – kora klase
Alise Pētrsone – kora klase
Paula Vaivade – kora klase
Liene Alzberga – kora klase
Antra Esīte – saksofons
Dārta Boša – klarnete
Lauris Jansons – klavieres
Kārlis Ziemulis – trombons
Oskars Tēraudkalns – tuba
20. izlaidums – 2006./2007.m.g.

Sanda Ķimse – pik. flauta
Liene Alzberga – flauta
Elva Žagariņa – klarnete
Māra Žeigure – kokle
Arita Pāvuliņa – kora klase
19. izlaidums – 2005./2006.m.g.

Zane Ribele – kora klase
Kristīne Pore – kora klase
Līga Preimane – kora klase
Ieva Preimane – kora klase
Rūta Ziemule – kokle
Ketija Gruzna – flauta
Krišjānis Rasa – saksofons
Dāvis Kurts – saksofons
Salvis Stilbs – trompete
Sandis Stilbs – tenors

 

18. izlaidums – 2004./2005.m.g.

Diāna Zaharova – akordeons
Ansis Brūvelis – trompete
Iļja Tēraudkalns – klavieres
Annija Ence – kora klase
Alise Ziemule – kora klase
Juta Esīte – kora klase
Laila Ķigule – kora klase

 

17. izlaidums – 2003./2004.m.g.

Māra Rābante – vijole
Arta Kalniņa – kora klase
Ilona Pinzule – kora klase
Una Buņķe – kora klase
Līga Kaģe – klarnete
Ieva Meļķe – kokle
Armands Vorps – saksofons

 

16. izlaidums – 2002./2003.m.g.

Sandra Tiltiņa – akordeons
Ieva Pakalne – akordeons
Gatis Brūvelis – akordeons
Inese Švalbe – kora klase
15. izlaidums – 2001./2002.m.g.

Līga Kaģe – kokle
Jānis Rožlapa – akordeons
Laura Putniņa – flauta
Liene Jēkabsone – flauta
Linda Lielmane – flauta
Jānis Kaģis – tuba
Miks Briedis – trompete
Lauris Leitlands – trompete
Madars Leitlands – tenors
Guna Rābante – kora klase
Antra Joniņa – kora klase
Jolanta Suipe – kora klase
Anete Mīļā – kora klase
Baiba Ģingule – kora klase
Alise Valdēna – kora klase
Zanda Zvejniece – klavieres
Oļegs Jeremejevs – klavieres

 

14. izlaidums – 2000./2001.m.g.

Ieva Ence – flauta
13. izlaidums – 1999./2000.m.g.

Anda Ziemule – kokle
Kristīne Dzene – flauta
Elīna Pētersone – klavieres
Edgars Salmiņš – ksilofons
Edvīns Šļubovskis – saksofons
12. izlaidums 1998./1999.m.g.

Zanda Gailīte
– kokle
Līga Lapiņa
– klavieres
Lāsma Jēkabsone
– klavieres
11. izlaidums – 1997./1998.m.g.

Inese Briede – flauta
Inga Delviņa – flauta
Liene Ozola – flauta
Sandra Šomase – flauta
Jānis Kurts – klarnete
Romāns Timofejevs – trompete
Daina Kurte – vijole
Inga Tomaša – vijole
Kristīne Rudzīte – klavieres
Anita Zušmane – klavieres
Armands Zirnis – saksofons
Ginta Delviņa – flauta

10.izlaidums 1996./1997.m.g.


Anita Švalbe
– kokle
Sanita Čerņavska
– kokle
Žanete Ence
– klavieres
Maija Kurte
– klavieres
Jeļena Pavlova
– klavieres
9.izlaidums – 1995./1996.m.g.

Agnese Valdēna – flauta
Ivita Krastiņa – vijole
Jānis Ķirsis – trompete
Mikus Mīļais – trompete
8.izlaidums -1994./1995.m.g.

Kristaps Kanašnieks – klarnete
Jānis Liepiņš – flauta
Žanna Gornak – flauta
Nadežda Antoņenko – klavieres
Ivans Fomins – akordeons
Zane Dukure – akordeons
Evita Kokarēviča – akordeons
Kaspars Knopkins – trompete
Uģis Celmiņš – klarnete
7.izlaidums1993./1994.m.g.

Inga Briede – klavieres
Aiga Gailīte – klavieres
Irina Ivanova – klavieres
Gatis Everts – ventiļbazūne
Edgars Leitis – klavieres
6.izlaidums – 1992./1993.m.g.

Daiga Atslēga – klavieres
Anita Krūze – klavieres
Inga Šļubovska – klavieres
Diāna Stepancova – klavieres
Natālija Blahinova – kora klase
Irina Jeršova – kora klase
5.izlaidums – 1991./1992.m.g.

Anita Streiča – klavieres
4.izlaidums – 1990./1991.m.g.

Dace Smilga – kora klase
Kristīne Smilga – kora klase
Evita Merca – kora klase
Ieva Dukure – kora klase
Anete Smukule – klavieres
Andris Briedis – trompete
Vilnis Brauns – trompete
3.izlaidums – 1989./1990.m.g.

Daina Krēsliņa – kora klase
Arta Pakalne – kora klase
Jana Ratt – kora klase
Dace Jase – klavieres
Elīna Rudzīte – klavieres
Jurijs Širjajevs – klavieres
2.izlaidums – 1988./1989.m.g.

Laila Greidāne – klavieres
Evija Lukstraupe – klavieres
Anita Smoļenska – kora klase
Ivars Lūsis – klavieres
Viktors Tiščenko – klarnete
Agris Smilga – baritons
1.izlaidums – 1987./1988.m.g. 

Intars Afanasjevs – trompete
Aija Beķere – klavieres
Ilona Berzina – klavieres
Svetlana Gailuma – klavieres
Ieva Juraša – klavieres
Mareks Leitis – klavieres
Ivars Lūsis – tenors
Jānis Plūme – tuba
Žanna Toropova – kora klase
Ģirts Vēveris – klarnete
Andris Smilga – tenors